(Magyar) Értékesítési munkatárs

(Magyar) A Solinfo Shop belvárosi üzletébe keressük új munkatársunkat értékesítési és nemzetközi sales területre.

(Magyar)

Feladatok

  • Kasszakezelés és bankkártyás fizetés, belső árunyilvántartó programmal .
  • Üzlet rendben tartása, termékek és bútorok takarítása.
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása. (Pénztárgépnapló, Készletnyilvántartás stb.)
  • Vásárlók fogadása, termékek bemutatása, reklamációk kezelése.
  • Aktuális árukészlet követése, kezelése.
  • Fogyóeszközök beszerzése, feltöltése.
  • Együttműködés a pénzügyi osztállyal.

Elvárások

  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
  • Értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelenthet
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
  • Kereskedői mentalitás, értékesítési beállítottság, kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Csapatmunkára való készség és igény

Amit kínálunk

  • Olyan lehetőséget kínálunk Önnek, melynek keretében egy érdekes piacon működő, dinamikusan fejlődő magyar cég barátságos csapatában dolgozhat egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban, igényes munkakörnyezetben.
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

(Magyar)

Jelentkezéseket az alábbi email címen várunk:

solinfocv@gmail.com