Beszerző és logisztikus

Feladatok:

  • Beérkezett rendeléseink teljes körű feldolgozása, nyomon követése és határidőre történő teljesítése
  • Napi kapcsolattartás a kollégákkal, külföldi beszállítóinkkal e-mailben és telefonon
  • Logisztikai feladatok, fuvarszervezés, fuvarköltségek optimalizálása
  • Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Új ismeretekre való nyitottság
  • Csapatmunkára való készség és igény, proaktivitás
  • Stressztűrő képesség
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)

Amit kínálunk:

  • Olyan lehetőséget kínálunk Önnek, melynek keretében egy érdekes piacon működő, dinamikusan fejlődő magyar cég barátságos csapatában dolgozhat egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban, igényes munkakörnyezetben.
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen:

solinfocv@gmail.com