Logisztikai koordinátor

Dinamikusan fejlődő cégünk sokoldalú logisztikai feladatokat ellátó kollégát keres teljes munkaidőre.

Mik lesznek a feladataid

  • Bejövő rendeléseink teljes körű feldolgozása, nyomon követése, határidőre történő beérkeztetése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Napi kapcsolattartás külföldi beszállítóinkkal e-mailben és telefonon keresztül
  • Logisztikai feladatok, fuvarszervezés, fuvarköltségek optimalizálása
  • Értékesítő kollégáink munkájának napi szintű támogatása
  • Esetenként gyárak képviselőinek fogadása, személyes találkozók lebonyolítása
  • Gyártók felé történő pénzügyi teljesítések intézése

Amit elvárunk leendő kollégánktól

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol nyelv aktív használata, legalább középfokú szinten szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Csapatmunkára való készség és igény
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Új ismeretekre való nyitottság, érdeklődés a design világa iránt

Előnyt jelent

  • Logisztikai képzettség
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Olasz nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő magyar cég
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Barátságos csapat
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Jelentkezni az alábbi e-mail címen, fényképes magyar nyelvű önéletrajz küldésével tudsz:

cv@solinfo.hu