Műszaki projekt előkészítő

Feladatok

  • Világítástervezők támogatása: projekt dokumentálás: konszignációk elkészítése, katalógus lapok összegyűjtése, a tervező utasításai alapján árajánlatkészítés, kivitelezéshez szükséges dokumentumok összegyűjtése, adatszolgáltatás is csomagok összeállítása
  • Belsőépítész-, építész- és villamos tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Nemzetközi gyártókkal való kapcsolattartás;

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Gyors tanulási készség, nagyfokú precizitás;
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Új ismeretekre való nyitottság
  • Csapatmunkára való készség és igény

Amit kínálunk

  • Olyan lehetőséget kínálunk, melynek keretében egy érdekes piacon működő, dinamikusan fejlődő magyar cég barátságos csapatában dolgozhat egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban.
  • Folyamatos részvétel tréningeken és kiállításokon;
  • Fiatalos csapat;
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér és juttatási csomag,
  • Igényes munkakörnyezet Budapest belvárosában.

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen az önéletrajz elküldésével:

projekt@solinfo.hu