Projekt előkészítő asszisztens

A Solinfo cégcsoport keresi, belvárosi irodájába leendő új munkatársát Projekt előkészítő asszisztens pozícióra. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:

• Árajánlat, konszignáció készítése, módosítása a projektmenedzser útmutatása, utasítása szerint
• A termékek katalóguslapjainak, tanúsítványainak, szerelési utasításinak bekérése, átadási dokumentáció összeállítása
• Reklamációs, garanciális ügyek kezelése a beszerzési osztály közreműködésével
• Rendelések státuszának naprakész követése, referálás a projektmenedzserek, tervezők felé
• Szállítólevél készítés, szállítások szervezése a beszerzési osztály segítségével
• Projektekhez kapcsolódó számlák kiállíttatása a pénzügyi osztály bevonásával
• Éves forgalmi, kereskedelmi adatok összesítésében való részvétel

Elvárások:

• Belsőépítészet és világítástechnika iránti érdeklődés
• Felhasználó szintű ismeretek: Excel, Outlook
• Rugalmasság, monotonitástűrés
• Precíz és önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Angol nyelv alapfokú ismerete

Előnyt jelent:

Kereskedelemben, világítástechnikai területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

1077, Budapest belvárosa

Fényképes önéletrajzot bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: LE@solinfo.hu