Sales Manager

Bartók Béla úti concept store-unkba keressük új munkatársunkat, aki az üzlet sales tevékenységét komplexen, stratégiai szemlélettel koordinálja, kiemelt figyelmet fordítva a szakmai kapcsolatrendszer kezelésére és építésére.

Feladatok

  • Belsőépítészekkel, tervezőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • Sales feladatok stratégiai koordinálása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek kiajánlása
  • Bejövő megkeresések fogadása, kezelése
  • Árajánlat készítés, folyamatos egyeztetés az ügyfél igényei szerint
  • Megrendelések és reklamációk kezelése
  • Projektekben való részvétel, azok végig követése

Elvárások

  • Dinamikus, pozitív személyiség
  • Design sales területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office csomag ismerete
  • Aktív szakmai kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

  • Üzlet és iroda a Bartók Béla úton
  • Izgalmas helyi és nemzetközi projektek
  • Élvonalbeli design márkákkal dolgozhatsz együtt
  • Rugalmas feltételek

Szakmai önéletrajzzal kiegészített jelentkezésed az alábbi címen várjuk:

hello@vitrinbp.hu