Beszerzési asszisztens

A Solinfo cégcsoport bővülő csapatába keresi, belvárosi irodájába leendő új munkatársát beszerző pozícióra. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:

• Beszerző kollégák napi munkájának támogatása
• Fuvarszervező kolléga támogatása, adminisztratív feladatokban való segítése
• Belső adatbázisok kezelése, feltöltése
• Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
• Projektszámok nyomonkövetése
• Fuvarozói és beszállítói visszaigazolásokról, számlákról információk kiolvasása, kezelése
• Szállító levelek és CMR dokumentumok begyűjtése, kezelése
• Külföldi gyárakkal napi szintű kapcsolattartás
• Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (pénzügy, értékesítés, raktár)

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség vagy korábbi logisztikában szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
• Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
• Egyéb idegen nyelv ismerete szóban és írásban előnyt jelent (kommunikációs szinten)
• Önálló munkavégzés képessége
• Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
• Rugalmasság, terhelhetőség
• Jó szervezési készség
• Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

• Igényes munkakörnyezet
• Stabil magyar tulajdonosi háttér
• Versenyképes munkabér

Munkavégzés helye:

Budapest belvárosa

Jelentkezni a job@solinfo.hu e-mail címen, az önéletrajz elküldésével lehet.