Junior sales manager

A Solinfo Group magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik. A cégcsoport lakossági és országosan is kiemelkedő vállalati projektekkel foglalkozik

Főbb feladatok, munkák:

• Magas minőségű bútorokat és lámpákat értékesítő egységünkbe keresünk új kollégát értékesítési feladatok ellátására,
• Feladata többek között az ajánlatok és megrendelések előkészítése
• Vásárlók fogadása, termékek bemutatása, reklamációk kezelése
• Együttműködés a marketing és pénzügyi osztállyal
• Üzlethelyiség adminisztratív feladatainak ellátása csapatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Belső építészet és lakberendezés területén ismeret
• Design ismeret
• Angol nyelv ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
• Értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
• Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
• Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
• Kiemelkedő kommunikációs képesség,
• Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Francia/olasz nyelv ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
• Bútor és/vagy lámpaértékesítésben szerzett tapasztalat
• Tervezési programok ismerete és aktív használata

Amit kínálunk:

• Piacvezető, dinamikusan fejlődő cég
• Magyar tulajdonosi háttér
• Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
• Igényes munkakörnyezet
• Stabil háttér
• Versenyképes munkabér
• Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Jelentkezni a job@solinfo.hu e-mail címen, az önéletrajz elküldésével lehet.