KÖNYVELŐ

A Solinfo cégcsoport keresi, belvárosi irodájába leendő új munkatársát könyvelő pozícióra. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cégcsoport világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • vevő, szállító, bank, pénztár, főkönyvi könyvelések
  • aktív részvétel havi/negyedéves/éves zárás elvégzésében
  • főkönyvek/folyószámlák egyeztetése
  • beszámoló összeállításában való részvétel
  • könyvvizsgálatban való részvétel
  • a főkönyvelő/gazdasági vezető munkájának támogatása
  • társosztályokkal való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel)
  • könyvelési területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • számviteli és adózás jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű MS Excel/Word ismeret
  • jó probléma-felismerő és megoldó képesség
  • pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség, gyors tanulási képesség
  • ügyfélközpontú és csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • céges telefon, laptop
  • támogató munkahelyi légkör
  • részvételi lehetőség külső/belső képzéseken
  • rendszeres céges események, csapatépítők
  • fiatalos, összetartó, profi csapat, igényes irodai környezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft program ismerete
  • alapfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajz és bérmegjelölés kíséretében lehet:

job@solinfo.hu