Műszaki manager

A Solinfo cégcsoport keresi, belvárosi irodájába leendő új munkatársát műszaki menedzser pozícióra. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Műszaki támogatást nyújt a Lighting Embassy csapat tagjainak az árajánlatadás, tender, megrendelés és a kivitelezés fázisaiban, illetve garanciális és reklamációs ügyekben.
  • Kapcsolatot tart a megrendelő képviselőjével és/vagy beszerzőjével és naprakészen tartja a tőlük kapott információkat.
  • A rábízott projektek elnyeréséért tevékenykedik és megrendelésük esetén gondoskodik a zavartalan lebonyolításról.
  • Megrendelői és szakági tervezői egyeztetésen, helyszínbejáráson vesz részt.
  • Szakmai tudása alapján terméket választ és műszaki megoldást ajánl. Döntéseit dokumentálja műszaki leírás formájában.
  • Esetenként próbavilágítást szervez és segít a megvalósításban.
  • Feladatot delegál a tervezőknek és előkészítőknek, műszaki segítséget nyújt a részükre a teljesítéshez. Ellenőrzi a munkájukat, a határidők betartását.
  • Részt vesz az árajánlatok, szállítási ütemezések, szállítólevelek készíttetésében, ellenőrzésében. Felel ezek műszaki és kereskedelmi tartalmáért.
  • A pénzügyi osztállyal együttműködve gondoskodik a projektekhez kapcsolódó számlák kiállításáról, teljesítési igazolások, szerződések meglétéről, ellenőrzi azok tartalmát.

Elvárások:

  • BSC műszaki végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Belsőépítészet és világítástechnika iránti érdeklődés
  • Felhasználó szintű ismeretek: Excel, Outlook
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:

  • Világítástechnikai területen szerzett tapasztalat
  • Kivitelezési, értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes pozíció
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér

Munkavégzés helye:

1077, Budapest belvárosa

Fényképes önéletrajzot bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: LE@solinfo.hu