Senior sales manager

A Solinfo Group magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik. A cégcsoport lakossági és országosan is kiemelkedő vállalati projektekkel foglalkozik

Főbb feladatok, munkák:

  • Magas minőségű bútorokat és lámpákat értékesítő egységünkbe keresünk új kollégát értékesítési feladatok ellátására,
  • Feladata többek között az ajánlatok készítése, a megrendelések kezelése
  • Ügyfélkapcsolat tartása és ügyféltárgyalások bonyolítása
  • Vásárlók fogadása, termékek bemutatása, reklamációk kezelése
  • Együttműködés a marketing és pénzügyi osztállyal
  • Üzlethelyiség adminisztratív feladatainak ellátása csapatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Belső építészet és lakberendezés területén ismeret
  • Design ismeret
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
  • Értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Francia/olasz nyelv ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
  • Bútor és/vagy lámpaértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tervezési programok ismerete és aktív használata
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, dinamikusan fejlődő cég
  • Magyar tulajdonosi háttér
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Jelentkezni a job@solinfo.hu e-mail címen, az önéletrajz elküldésével lehet.