Világítástechnikai mérnök

A Solinfo cégcsoport keresi, belvárosi irodájába leendő új munkatársát világítástechnikai mérnök pozícióra. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Komplett világítástechnikai terv készítése
  • Világítástechnikai méretezés készítése Dialux és Dialux EVO segítségével
  • Projektkezelés
  • Lámpakiosztás, részletrajzok, tervek készítése Autocad segítségével
  • Műszaki adatszolgáltatás az értékesítők, projekt menedzserek és szakági tervezők számára

Amit elvárunk leendő kollégánktól:

  • BSC Villamosmérnöki végzettség,
  • Világítástechnika specializációval vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Angol nyelv középfokú ismerete, írásan és szóban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés képessége,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Új ismeretekre való nyitottság,
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Világítástechnika területén szerzett tapasztalat,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő magyar cég,
  • Stabil háttér,
  • Versenyképes munkabér,
  • Barátságos csapat,
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció,
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

1077. Budapest, Belváros

Fényképes önéletrajzot bérigény megjelölés kíséretében
az alábbi e-mail címre várjuk:

LE@solinfo.hu