Logisztikai koordinátor

Feladatok:

  • Logisztikus kollégák munkájának támogatása
  • Szoros együttműködés az értékesítési munkatársakkal és külföldi partnerekkel
  • Új partnerekkel kapcsolat felvétele
  • Rendelések indítása, nyomonkövetése, beérkezések időbeli menedzselése
  • Fuvarok szervezése
  • Reklamációk kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Belső adatbázisok kezelése, feltöltése
  • Egyéb logisztikát érintő ügyintézésben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, korábbi logisztikában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való készség és igény
  • Precíz munkavégzés, stressztűrő képesség
  • Jó szervezési készség
  • Olasz nyelvtudás előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Olyan lehetőséget kínálunk Önnek, melynek keretében egy érdekes piacon működő, dinamikusan fejlődő magyar cég barátságos csapatában dolgozhat egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban, igényes munkakörnyezetben
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Jelentkezni az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajz és bérmegjelölés kíséretében lehet: job@solinfo.hu