Projektmenedzser

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a cég partnereivel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Nagyobb volumenű projektek esetén a különböző szakágak koordinálása,a munkák ütemezésének összehangolása
  • Kivitelezői kooperációkon való rendszeres részvétel
  • A cég profiljába illő világítástechnikai termékek, bútorok, burkolatok és design kiegészítők beszerzésének felügyelete
  • Napi üzleti levelezések lefolytatása, bejövő kérdések, kérések kezelése.
  • A projektek egész folyamatának végigvezetése, a különböző területeken dolgozó kollégák munkájának összehangolása (ajánlatkészítés, műszaki rajzok bekérése, továbbítása, beszerzés, szállítás szervezés, számlázás)
  • Rendszeres pénzügyi kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum közép szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Csapatmunkára való készség,
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés, magas teherbírás, stressztűrő képesség
  • Jó szervezési készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő magyar cég
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Barátságos csapat
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, belváros

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe:

  • Projekt management
  • Értékesítés, kereskedelem

Jelentkezni az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajz és bérmegjelölés kíséretében lehet:

solinfocv@gmail.com