Irodavezető asszisztens

A Solinfo cégcsoport keresi belvárosi irodájába új munkatársát irodavezető asszisztens területre. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával, valamint falburkolatokkal foglalkozik.

Feladatok

⦁ Ügyfelek fogadása, kiszolgálása
⦁ Központi számra bejövő hívások kezelése
⦁ Kaputelefon és bejárati ajtó kezelése
⦁ Irodai rend fenntartása (irodaszerek és tisztasági szerek rendelése, tárgyalók rendbetétele, fitnesz bérlet, parkolóhely, belépőkártya intézés,)
⦁ Konyhai rend fenntartása (italok, kávékapszulák, kávégép, vízgép, mosogatógép)
⦁ Beérkező postai és futár küldemények kezelése, postai és egyéb hivatali ügyintézés
⦁ Futár rendelés és fogadás, kimenő csomagok kezelése
⦁ Iroda üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok (szolgáltatókkal való kapcsolattartás, javítások koordinációja, irodai alapbeszerzések)
⦁ Üzemorvosi és munkavédelmi adminisztráció
⦁ Egyéb, irodai adminisztrációban kapcsolatos segítségnyújtás
⦁ Belső rendezvényekkel kapcsolatos ügyintézés
⦁ info@ email címekre érkező általános megkeresések megválaszolása, szakmai e-mailek továbbítása

Elvárások:

⦁ Proaktív hozzáállás
⦁ Középfokú aktív angol nyelvtudás
⦁ Magabiztos MS Office ismeretek
⦁ Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
⦁ Nyitottság, kreativitás
⦁ B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
⦁ Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

⦁ Stabil vállalati hátteret
⦁ Azonnali munkakezdést
⦁ Kellemes munkahelyi légkört, kulturált munkakörülményeket
⦁ Összeszokott, dinamikus, fiatalos csapatot
⦁ Fix 8 órás munkavégzést
⦁ Stabil céges hátteret, hosszútávú munkalehetőséget

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: job@solinfo.hu