Termékmenedzser

Feladatok:

  • Termékfejlesztés, gyártás követése, gyártókkal való együttműködés
  • A projektek egész folyamatának végig vezetése: ajánlat készítés, műszaki rajzok beszerzése, szállítás szervezése
  • Együttműködés marketing csapattal, alvállakozókkal
  • Érdeklődők és ügyfelek tájékoztatása, körbevezetése a showroomban, valamint a termék bemutatása, kiállításokon való részvétel
  • Ügyfél adatbázis kezelése
  • Napi üzleti levelezések lefolytatása, bejövő kérdések, kérések kezelése.
  • Kimutatások és egyéb adminisztratív feladatok végzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum közép szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Csapatmunkára való készség, nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés, magas teherbírás

Előnyt jelent:

  • Belsőépítészetben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés fából készült termék iránt
  • CAD rendszer ismerete (AutoCAD, ARCHICAD)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő magyar cég
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Barátságos csapat
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajz elküldésével és bérmegjelölés kíséretében lehet:

solinfocv@gmail.com