Világítástechnikai értékesítési asszisztens

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése, kezelése,
  • Adatlapok, katalóguslapok és szerelési utasítások összegyűjtése,
  • Szállítólevél készítés és kommunikáció a raktárral,
  • Reklamációk, garanciális ügyek intézése az archívum alapján,
  • Szoros együtt működés a beszállítókkal és a logisztikával.

Amit elvárunk leendő kollégánktól:

  • Középfokú végzettség,
  • Angol nyelv középfokú ismerete, írásan és szóban,
  • Világítástechnika iránti érdeklődés,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Önálló munkavégzés képessége,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Új ismeretekre való nyitottság,
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi tapasztalat,
  • Világítástechnika területén szerzett tapasztalat,
  • Elektronikai, műszaki területen szerzett közép fokú szakképesítés vagy technikusi oklevél,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Aktív B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő magyar cég,
  • Stabil háttér,
  • Versenyképes munkabér,
  • Barátságos csapat,
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció,
  • Igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • 1077 Budapest, belváros

Jelentkezni az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajz és bérmegjelölés kíséretében lehet: job@solinfo.hu